Lampa sufitowa CLOUD TK Lighting 4xE27 Metal Biały
Poznaj wyjątkową lampę sufitową Plafon CLOUD od Tk Lighting – to propozycja stworzona z myślą o wymagających klientach, którzy cenią sobie nie tylko estetykę, ale i funkcjonalność. Odmienia każde wnętrze, dodając mu niepowtarzalnego blasku i elegancji. Zaprojektowana z dbałością o najmniejsze detale, łączy nowoczesny design z najwyższą jakością wykonania, tworząc atmosferę, która wprowadza harmonię i spokój.
Lampa sufitowa CLOUD wyposażona jest w cztery oprawy oświetleniowe E27, dzięki którym możesz dowolnie kreować nastrój swojego mieszkania. Wykonana z solidnego metalu i tworzywa sztucznego potwierdza swoje ponadprzeciętne walory użytkowe oraz wyjątkową trwałość. Jej średnica wynosząca 45 cm to doskonały kompromis pomiędzy uniwersalnością a wyrazistością, a jednocześnie pozwala wypełnić wnętrze światłem bez przytłoczenia go.
Biała kolorystyka plafonu w połączeniu z niebieską blendą subtelnie podkreśla estetykę nowoczesnych i skandynawskich wnętrz, z łatwością wpisując się w każde otoczenie. Plafon CLOUD charakteryzuje się klasą ochronności IP20, co gwarantuje nie tylko efektowność, ale i bezpieczeństwo użytkowania w standardowych warunkach domowych.
Tk Lighting nieustannie dąży do perfekcji, co sprawia, że każdy ich produkt, w tym Plafon CLOUD, to synonim prestiżu i jakości. Zastosowane materiały oraz wysoka energooszczędność sprawiają, że jest to inwestycja na lata, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Pozwól sobie na odrobinę luksusu, dzięki któremu twój dom stanie się miejscem pełnym światła i ciepła.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | TK Lighting |
| EAN | 5901780560713 |
| Kod Producenta | 6071 |
| Kolekcja | CLOUD |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Długość | 620mm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal/Tworzywo Sztuczne |
| Materiał klosza | Tkanina/Tworzywo Sztuczne |
| Kolor lampy | Niebieski |
| Kolor klosza | Niebieski/Biała blenda |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 4 |
| Moc źródła światła | 15W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Kolekcja-Link-Tk | Cloud |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Metal |
| Trzonek | E27 |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Kolor | Biały |
| Trzonek | E27 |
| Materiał | Metal |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

