Plafon Amore Argon – Elegancja i Funkcjonalność w Jednym
Plafon Amore Argon 3xE27 15W to coś więcej niż tylko źródło światła. To małe dzieło sztuki, które subtelnie podkreśla urok każdego wnętrza. Z połączenia szkła i stali lakierowanej powstaje minimalistyczna forma, która jednocześnie emanuje nieodpartym urokiem. Czarny kolor ze złotym paskiem wprowadza do pomieszczenia szlachetną elegancję, bez zbędnego przepychu.
Ta lampa sufitowa idealnie odnajduje się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacjach. Stylowa struktura w odcieniach RAL 9005 robi wrażenie i sprawia, że każdy pokój nabiera zupełnie nowego charakteru. Delikatny blask złotego paska dodaje ciepła i przytulności, dyskretnie zapraszając każdą osobę do skorzystania z jej przyjaznego światła.
Funkcjonalność i Parametry Techniczne
Plafon Amore Argon został wyposażony w trzy gniazda E27, co pozwala na swobodne dopasowanie żarówek według indywidualnych preferencji. Dzięki mocy 15W każde z miejsc zyskuje optymalne oświetlenie, które skutecznie rozjaśnia przestrzeń, nie tracąc przy tym na energooszczędności. Lampę podłączamy bez problemu do standardowego napięcia 230V.
Nie sposób nie zauważyć jej kompaktowych, ale znaczących wymiarów – 45x45 cm plasuje się idealnie w średnich i większych pomieszczeniach, nie dominując przestrzeni, a jedynie ją wzbogacając. To zaledwie 8 cm wysokości, które dodają lekkości i subtelności każdemu sufitowi. Z wagą 3,2 kg lampa pozostaje stabilna i bezpieczna w użytkowaniu.
Styl Idealny dla Twojego Wnętrza
Nie ma dwóch takich samych pomieszczeń, ale Plafon Amore Argon zawsze pasuje doskonale. Wniesie życie do jadalni, przyjemną atmosferę do salonu lub delikatne światło do sypialni. Z ochroną IP20, ten model jest zaprojektowany do wnętrz, gwarantując funkcjonalność oraz trwałość przez lata.
W tworzeniu tej lampy postawiono na wyważoną doskonałość. Każdy szczegół, każdy centymetr został przemyślany, aby tworzyć perfekcję w codzienności. Pozwól sobie na delikatną odmianę, która stopniowo zmienia przestrzeń, dzięki prostocie, która mówi więcej niż tysiąc słów.
Podaruj swoim czterem ścianom odrobinę magii – plasując Plafon Amore Argon w centrum domowych interakcji. To nie tylko oświetlenie, to luksus, na który zasługujesz każdego dnia.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Argon |
| EAN | 5902553227062 |
| Kolekcja | Amore |
| Kod produktu | 6141 |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Waga | 3,2 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Szkło/ Stal Lakierowana |
| Kolor lampy | Czarny Struktura Ze Złotym Paskiem, Ral 9005 |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Moc źródła światła | 15W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Wymiary opakowania [cm] | 9x46x46 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
-18%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 523,98 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

