Kinkiet JAVA TK Lighting 1xLED 24W
Kiedy oświetlenie staje się sztuką, kinkiet JAVA od Tk Lighting zajmuje wyjątkowe miejsce w sercu estetyki i funkcjonalności. Projektując wnętrza, pragniemy nie tylko oświetlić przestrzeń, ale także nadać jej niepowtarzalny charakter. To rozwiązanie łączy w sobie nowoczesną technologię z nieprzemijalnym stylem, oferując światło, które potrafi zmienić atmosferę każdego pomieszczenia.
Kinkiet JAVA TK Lighting wyposażony jest w energooszczędną technologię LED o mocy 24W, co przyczynia się do długowieczności produktu oraz zrównoważonego zużycia energii, wpisując się tym samym w coraz bardziej świadome podejście do ekologii. Ciepła barwa światła płynnie integruje się z dowolnym stylem wnętrza, podkreślając jego walory zarówno w ciągu dnia, jak i wieczornych chwilach relaksu.
Oprócz swojego funkcjonalnego aspektu kinkiet JAVA charakteryzuje się wyjątkowym designem, który zauroczy nawet najbardziej wymagających klientów. Wyraziście minimalistyczna forma, z wymiarami 45 cm szerokości i 17 cm głębokości, subtelnie wzbogaca aranżację wnętrza, nie przytłaczając jej. Czy to w salonie, sypialni czy biurze - ten kinkiet stanie się centralnym punktem każdej przestrzeni, emanacją dobrego smaku i wyczucia estetyki.
Bez kompromisu w dążeniu do perfekcji, Tk Lighting oferuje jakość, której można zaufać. Dwulatnia gwarancja jest dowodem na to, że wybierając kinkiet JAVA inwestujesz w trwałość i niezawodność. Dzięki wytrzymałemu wykonaniu, produkt ten będzie idealnie służył przez wiele lat. Jeszcze długo po jego zakupie będzie źródłem oświetlenia, które poprawi codzienną jakość życia.
JAVA to kwintesencja harmonii między innowacyjnym oświetleniem a wysublimowaną formą, co czyni z niego wybór idealny dla miłośników wyszukanej elegancji i praktycznych rozwiązań w jednym. Z takim akcentem, każde pomieszczenie nabiera zupełnie nowego charakteru, promieniując klasą i nieprzerwanie robiąc wrażenie na Twoich gościach.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Tk lighting |
| EAN | 5901780514358 |
| Kolekcja | JAVA |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Długość | 700cm / 7000mm |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | LED |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 24W |
| Źródło światła w zestawie | Tak |
| Źródła światła wymienne | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

