Lampa ścienna Crusader Elstead Lighting 2x7W LED GU10 Stal
Przyciągająca wzrok i doskonale wkomponowująca się w każdy elegancki wystrój – poznajcie lampę ścienną Crusader od renomowanej marki Elstead Lighting. Wykonana z najwyższej jakości stali, lampa ta nie tylko łączy w sobie nowoczesny design, ale również niezawodną funkcjonalność, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.
Crusader Elstead Lighting w swojej konstrukcji opiera się na dwóch źródłach światła o mocy 7W LED, obsługujących żarówki typu GU10. Użyta technologia LED zapewnia wydajność energetyczną i ekologiczną. Dzięki barwie światła wynoszącej 3000K, lampa tworzy ciepłe i przytulne warunki, idealne do wieczornego relaksu czy rozmów z bliskimi. Z poziomem jasności aż 1240 lumenów, z łatwością oświetli dowolny kącik Twojego domu.
Wykończona w starannie zaprojektowanym brązowym kolorze, ta wyjątkowa lampa wnosi do wnętrza subtelną elegancję oraz odrobinę charakteru. Gładki, metalowy korpus nie tylko prezentuje się szlachetnie, ale jest również odporny na zarysowania i drobne uszkodzenia, zapewniając długowieczność użytkowania. Stopień ochrony IP20 oznacza, że lampa jest nieprzeznaczona do stosowania na zewnątrz, ale idealnie nadaje się do wykorzystania w suchych pomieszczeniach jako dekoracyjny dodatek.
Elstead Lighting zadbał o każdy detal, oferując produkt objęty 2-letnią gwarancją, co daje pewność piękna i trwałości na długie lata. Odkryj wyjątkowe połączenie designu i funkcji z lampą Crusader – niebanalny wybór dla tych, którzy cenią sobie jakość bez kompromisów oraz estetykę na najwyższym poziomie.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005380108 |
| Kod Producenta | CRUSADER-W-L |
| Kolekcja | Crusader |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 63 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Głębokość | 9,5 cm |
| Rzut/Głębokość | 9,5 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal |
| Kolor lampy | Brązowy |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | GU10 |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Moc źródła światła | 7W LED |
| Źródło światła w zestawie | 2 x 7W LED GU10 |
| Temperatura barwowa | 3000k |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 1240Lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | 5,18kg |
| Kolekcja-Elstead | Crusader |
| Kolor | Brązowy |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Brązowy |
| Materiał | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 2 200,16 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

