Lampa Wisząca Sines Argon – Elegancja i Funkcjonalność
Nie każdego dnia spotykamy na swej drodze prawdziwe perły designu. Lampa wisząca Sines Argon to właśnie taka ozdoba – subtelna, lecz zwracająca uwagę swoim bezkompromisowym stylem. Stworzona z myślą o wnętrzach, które pragną czegoś więcej niż prostego oświetlenia, lampa ta wnosi do pomieszczenia lekkość, będąc zarazem jego centralnym punktem.
Podziwiamy ją na tle granatowych fal stali lakierowanej, które niczym nocne niebo, otulają przestrzeń wypraną w odcieniach ciepłego mosiądzu. Ten duet – granat i mosiądz – tworzy kompozycję nie tylko estetyczną, ale też praktyczną. Lampy Argon wyznaczają nowy standard dla designerskiego oświetlenia, który potrafi uczynić z każdego wieczoru w domu prawdziwe doświadczenie estetyczne.
Argon - Połączenie Elegancji Z Wytrzymałością
Materiały, z jakich wykonano lampę, to nie tylko kwestia wyglądu. Stal lakierowana i mosiądzowana nie tylko pięknie wyglądają, ale także gwarantują trwałość na lata. Konstrukcja o znakomitych proporcjach, ważąca zaledwie 0,8 kg, jest idealnie zbalansowana. Jej kompaktowe wymiary (11x33x33 cm) sprawiają, że z łatwością wpasuje się w nawet najmniejsze przestrzenie, nie dominując wnętrza, a jedynie delikatnie podkreślając jego charakter.
Nowoczesność I Ekologia
W sercu lampy kryje się nowoczesność. Dobrze znany gwint E27 współpracuje z żarówką o mocy do 15W, co jest rozwiązaniem nie tylko efektywnym, ale i oszczędnym. Moc 15W w znakomity sposób rozświetli Twoje pomieszczenie, jednocześnie dbając o niskie zużycie energii, co przekłada się na dbałość o środowisko – niewidoczny, lecz zawsze istotny detal, który świadczy o trosce projektanta o każdy aspekt życia użytkownika.
Uniwersalność Zastosowania
Lampa wisząca Sines Argon swoją stylistyką dopasuje się do wielu aranżacji wnętrz. Zarówno w nowoczesnym apartamencie, jak i w klasycznym salonie będzie nadawać przestrzeni świeżość i nowatorstwo. Niezależnie od tego, czy aranżujesz dom lub mieszkanie od podstaw czy szukasz sposobu na odświeżenie jego wizerunku, ta lampa będzie idealnym wyborem.
Podsumowując, lampa Sines Argon to nie tylko designerski wybryk, ale przede wszystkim funkcjonalna ozdoba Twojego domu. Poznaj świat subtelnych refleksji światła łączących w sobie nowoczesność z klasyką, które Argon tak zręcznie tka w swoich projektach. Czas na elegancję, która zmienia codzienne oświetlenie w coś naprawdę wyjątkowego.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Argon |
| EAN | 5902553213249 |
| Kolekcja | Sines |
| Kod produktu | 4221 |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 103 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Głębokość | 22 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal Lakierowana/ Stal Mosiądzowana |
| Kolor lampy | Granat Struktura, El. Mosiądzowane, Ral 5003 |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 15W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Wymiary opakowania [cm] | 11x33x33 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
-18%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 249,00 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

