Lampa Wisząca Sagunto Argon – Elegancja Opalizującego Szklanego Światła
W samym sercu Twojego wnętrza może zawisnąć prawdziwy klejnot. Lampa Wisząca Sagunto od marki Argon z pewnością przyciągnie spojrzenia swoją delikatną urodą i solidnym wykonaniem. To nie tylko źródło światła, ale również wyraz stylu i nowoczesności. Idealnie wpasuje się zarówno do minimalistycznych aranżacji, jak i luksusowych salonów, stając się subtelną kropką nad 'i' w wystroju.
Główną ozdobą lampy są klosze wykonane z opalowego szkła o matowym wykończeniu. Ich powierzchnia przypomina jakby muśniętą poranną mgłę, która otula wnętrze miękkim, rozproszonym światłem. Mosiądzowana stal natomiast dodaje całości elegancji i trwałości wieku złocistych lśni przy każdym włączeniu.
Wygoda użytkowania – techniczne rozwiązania
Lampa wyposażona jest w dwa gwinty E27, które obsługują żarówki o maksymalnej mocy 15W każda. Dzięki temu Sagunto nie tylko tworzy ciepły, nastrojowy klimat, ale także jest ekonomiczna - co ważne, przy coraz większym zwracaniu uwagi na ekologiczne aspekty domowych urządzeń. Całość mieści się w przestrzeni o wymiarach 35x34x34 cm, co czyni ją wystarczająco dużą, by efektownie wypełniać przestrzeń i jednocześnie kompaktową do bardziej kameralnych wnętrz.
Dzięki zastosowaniu stali mosiądzowanej, lampa jest niezwykle trwała, a jednocześnie nie obciąża nadmiernie sufitu, ważąc zaledwie 2 kg. Klasa szczelności IP20 pozwala na użytkowanie jej w głównych pomieszczeniach bez obaw o wilgoć, a napięcie pracy wynoszące 230V czyni ją zgodną z powszechnie stosowanymi instalacjami elektrycznymi.
Mosiądzowane światło i szklane historie
Zawieszona w salonie, jadalni czy sypialni, Lampa Wisząca Sagunto stanie się kluczowym punktem oświetleniowym nadającym przestrzeni niepowtarzalny charakter. To właśnie szczegóły, jak eleganckie połączenie szkła i mosiądzu, tworzą z niej wyjątkowy element wystroju. Opatrzona klasyczną kolorystyką opalu i mosiądzu, jest zarazem uniwersalna i intrygująca.
Jeśli szukasz oświetlenia, które łączy w sobie estetykę, funkcjonalność i solidność wykonania, Lampa Wisząca Sagunto Argon jest propozycją, która pozostaje w pamięci. To gra świateł i cieni, która przyciąga swą prostotą i wdziękiem. Wprowadza do wnętrza atmosferę spokoju, elegancji i lekkości, którą docenia się każdego dnia. Pozwól sobie na odrobinę luksusu, który rozświetli Twój dom na nowo.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Argon |
| EAN | 5902553213089 |
| Kolekcja | Sagunto |
| Kod produktu | 896 |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 105 cm |
| Szerokość | 34 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Waga | 2 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Szkło/ Stal Mosiądzowana |
| Kolor lampy | Opal Mat, Mosiądz |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Moc źródła światła | 15W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Wymiary opakowania [cm] | 35x34x34 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
-18%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 733,90 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

