PRODUKT ZE ZWROTU, PEŁNOWARTOŚCIOWY I NIEUSZKODZONY, ZAPAKOWANY W ORYGINALNE LUB ZASTĘPCZE PUDEŁKO
| Ogólne | 1 |
| Producent | Norlys |
| EAN | 7042891940464 |
| Kod Producenta | 1940B |
| Kolekcja | LOFOTEN |
| Pomieszczenie | zewnętrzna |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Głębokość | 11 cm |
| Materiał lampy | Stal ocynkowana |
| Materiał klosza | Szkło hartowane |
| Kolor lampy | Czarny |
| Kolor klosza | Transparentny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

