Lampa sufitowa Cordero to designerski projekt stworzony z myślą o tym, że oświetlenie ma być nie tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia, ale i ozdobą pomieszczenia. Do jej produkcji użyto wysokiej jakości stali, szkła i tkaniny, z których stworzono dopracowaną pod każdym względem konstrukcję o uniwersalnym charakterze. Lampa Cordero pasuje zarówno do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, jak i skandynawskim czy klasycznym. Połączenie bieli i barwy niklu pozwala też bez trudu dopasować ją do każdej aranżacji kolorystycznej.
Okrągła lampa sufitowa ma dwa rodzaje osłon. Pierwsza to klosz wykonany z białej tkaniny, który osłania żarówki. Drugą stanowi umieszczona na nim efektowna obudowa z ażurowej stali o barwie niklu. Dolna część lampy osłonięta jest dodatkowo szkłem, dzięki czemu umieszczone wewnątrz trzy źródła światła pozostają niewidoczne, a całość tworzy spójną i estetyczną kompozycję.
Lampa sufitowa Endon posiada trzy oprawki E27, które są przeznaczone dla źródeł światła o maksymalnej mocy 40W (produkt sprzedawany jest bez źródeł światła w zestawie).
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087975914 |
| Kod Producenta | 81966 |
| Kolekcja | Cordero |
| Pomieszczenie | Salon/Sypialnia/Jadalnia/Przedpokój/Korytarz/Biuro/Gabinet |
| Styl lampy | Nowoczesny/Glamour/Nowojorski/ |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Średnica | 43 cm |
| Głębokość | 26,0 cm |
| Waga | 2,3kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal/Tkanina/Szkło/Metal |
| Materiał klosza | Tkanina |
| Kolor lampy | Srebrny/Biały |
| Kolor klosza | Biały |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 3 cm |
| Moc źródła światła | 40W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Dobierz żarówkę | 2737,2732,2212 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Czas pracy żarówki | 20000h |
| Lumeny | 400 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Projekcja | 260mm |
| Kolekcja-Link | Cordero |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Stal |
| Trzonek | E27 |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Styl | Antyczny |
| Kolor | Nikiel |
| Trzonek | E27 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
4.26
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

