Endon Lampa podłogowa Rubens 1x60W E27 Złoty
Endon Lampa podłogowa Rubens 1x60W E27 Złoty to przykład tego, jak piękno może łączyć się z funkcjonalnością i nowoczesnym wzornictwem. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, ta lampapodłogowa w kolorze złoty, dodaje elegancji i wyrafinowania każdemu pomieszczeniu. Jej subtelna konstrukcja wykonana jest z wytrzymałej stali, co zapewnia zarówno trwałość, jak i stabilność przez lata użytkowania.
Unikalność lampy Rubens tkwi w połączeniu prostoty z luksusem. Mosiężny wykończenie nie tylko przyciąga wzrok, ale również harmonizuje z różnorodnymi stylami wnętrz – od minimalistycznych, przez skandynawskie, aż po klasyczne i nowoczesne przestrzenie. Optymalna wysokość 160 cm sprawia, że lampa idealnie sprawdzi się jako źródło światła w salonie, gabinecie czy sypialni.
Endon, jako renomowany producent, zadbał o każdy detal i komfort użytkowników, integrując wtyczkę z podwójnym standardem. Dzięki temu, niezależnie od lokalizacji, montaż lampy jest niezwykle prosty i szybki. Wystarczy kilka kroków, aby cieszyć się jej ciepłym blaskiem.
Lampa podłogowa Rubens nie tylko świetnie wygląda, ale także oferuje wszechstronność użytkowania dzięki mocowaniu na żarówkę E27 o maksymalnej mocy 60W. Jest to rozwiązanie idealne, dla tych, którzy cenią sobie nowoczesność, energooszczędność i długowieczność. Klasa energetyczna A-G i stopień ochrony IP20 zapewniają bezpieczeństwo oraz wysoką wydajność na poziomie 700 lm, co oświetli przestrzeń w sposób komfortowy dla oczu.
Niech lampa Endon Rubens stanie się nieodłącznym elementem Twojej przestrzeni. Jest nie tylko źródłem światła, ale również prawdziwym dziełem sztuki użytkowej, które z pewnością podkreśli charakter każdego wnętrza. To wybór dla tych, którzy wiedzą, że detale mają znaczenie.
Wszystkie produkty posiadają podwójny standard wtyczek. Standardowa europejska wtyczka ukryta jest wewnątrz wtyczki angielskiej. Wystarczy rozkręcić i wyciągnąć. Nie wymaga żadnego dodatkowego montażu czy lutowania kabli.

1
Odkręć śrubę
Śruba umiejscowiona jest na środku dolnej części wtyczki pomiędzy pinami.

2
Otwórz wtyczkę
Wewnątrz wtyczki angielskiej znajduje się standardowa wtyczka europejska
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087912810 |
| Kod Producenta | 76983 |
| Kolekcja | Rubens |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 160 cm |
| Średnica | 24 cm |
| Waga | 4,1kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal |
| Kolor lampy | Mosiężny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 cm |
| Moc źródła światła | 60W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Dobierz żarówkę | 2737,2732,2212 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Czas pracy żarówki | 20000h |
| Lumeny | 700 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Brak |
| Kabel | 1 |
| Kolor kabla | Jasny |
| Izolacja kabla | PVC |
| Kolekcja-Link | Rubens |
| Kolor | Złoty |
| Materiał | Stal |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor | Złoty |
| Trzonek | E27 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

